TIMELESS
12.jpg

Stworzone z doświadczenia.

Od 20 lat aktywnie pracujemy na polskim rynku modowym. Sezonowo wprowadzając nowe kolekcje do sprzedaży. Świat się jednak zmienił, zatrzymał na chwilę – zaprosił do zastanowienia. Przez ostatnie miesiące budowaliśmy nową ofertę, bazując na kreacji artystycznej i zaufaniu naszych Klientek, które to od początku buduje tożsamość paprocki&brzozowski.

TIMELESS to nową jakość hołdującą modzie ponadczasowej.

Kolekcja TIMELESS, czyli modowa kapsuła. Wybór garniturów, koszul, spódnic i sukienek. Ubrań, które nie przemijają wraz z sezonem.

Noszone soute nadadzą szyku i elegancji każdej stylizacji, w połączeniu z sezonowymi trendami będą gwarantem równowagi, dobrego samopoczucia i stylu.

Pasują zawsze i wszędzie, a co najważniejsze sięgając po nie wiemy, że będziemy czuć się i wyglądać dobrze.

TIMELESS nie wymaga ozdobników TIMELESS to styl sam w sobie.

Paprocki&brzozowski to dom projektowy, a nasza siedziba to pracownia. Kolekcję TIMELESS szyjemy u siebie, na Wasze indywidualne zamówienie. Ponadczasowa moda wymaga dopasowania do sylwetki, nienagannej jakości, dbałości o szczegół. Mamy ogromne doświadczenie w szyciu na miarę. Wprowadzając kolekcję do oferty online chcemy przełamać bariery, zaprosić Was do świata mody tworzonej na indywidualne zamówienie. Wzbogacić Waszą garderobę o ubrania, z którymi nie będziecie chcieli się rozstać, bo często mniej znaczy więcej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium