Wysyłka

Koszty dostawy nie są wliczone w cenę produktu zakupionego w naszym sklepie i są doliczane na końcowym etapie składania zamówienia. Czas dostawy to czas przygotowania produktów do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Zasady i sposób wysyłki zamówionego towaru szczegółowo określa regulamin butiku online.
Firma paprocki&brzozowski oferuje następujące możliwości dostawy:

  • DHL kurier – przesyłka w cenie 15 zł dotrze do Państwa w ciągu 1-2 dni (od daty nadania) na terenie całej Polski. Paczki nadawane są dopiero po zaksięgowaniu płatności na koncie.
  • DHL kurier za pobraniem - przesyłka w cenie 18 zł dotrze do Państwa w ciągu 1-2 dni (od daty nadania) na terenie całej Polski. Przy odbiorze przesyłki zostaną Państwo poproszeni przez kuriera o uregulowanie płatności gotówką lub kartą płatniczą.
  • DHL POP punkt odbioru (np. Żabka, Relay, Inmedio, ABC, Shell) – przesyłka w cenie 12 zł. DHL POP to wygodny, samodzielny odbiór przesyłki z sieci punktów znajdujących się w Państwa sąsiedztwie. Sieć punktów DHL POP to ponad 12000 punktów nadania i odbioru, w skład których wchodzą m.in.: stacje benzynowe, sklepy i salony prasowe (m.in. Żabka, Freshmarket, Inmedio, Relay, 1minute, Shell).
  • InPost - paczkomat - koszt wysyłki wynosi 12.00 zł, a towar dotrze do wybranego przez Państwa paczkomatu w ciągu 1-2 dni od momentu zaksięgowania wpłaty.
  • Przesyłka zagraniczna - przesyłka realizowana na terenie Europy za pośrednictwem DHL, czas oczekiwania do 7 dni roboczych, koszt takiej wysyłki wynosi:

        a) 44 zł i dotyczy następujących krajów: Czech, Litwy, Łotwy, Niemiec, Słowacji

        b) 52 zł i dotyczy: Austrii, Belgii, Estonii, Holandii, Luksemburga, Słowenii, Węgier

        c) 77 zł i dotyczy: Bułgarii, Chorwacji, Cypru, Danii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Portugalii, Rumunii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Włoch.

LIVING by paprocki&brzozowski

Produkty z kolekcji LIVING by paprocki&brzozowski wysyłane są zawsze gratis w oddzielnej przesyłce z naszego magazynu we Włocławku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium